Orhan Gencebay Resim Galerisi

galeri

İşte yeni bir OrhanAbi.net hizmeti daha; “Gencebay Galeri”. Sosyal ağların günden güne daha popüler hale geldiği bir zamanda böyle eski mantıkla işleyen bir sistem çağın gerisinde kalmış olabilir. Aslında altyapısı son derece güçlü. Altyapıdan ziyade neden bir Galeri oluşturuldu bunu sorgulamak gerek.

Orhan GENCEBAY uçsuz bir derya, engin bir deniz. Hakkında araştırmalar yapıyoruz ve hergeçen gün sizlerle çok daha fazlasını paylaşıyoruz. Haber, Video vb. şeklinde maddeleri sizlere sunuyoruz. Ancak Forum yada Sosyal ortamlarda yayınlanan materyaller kolay tüketiliyor. Bunun nedeni insanların çok kaliteli bir paylaşımda olsa ona sadece “beğendim” demesi ve geçmesi. Böyle bir sistem içersinde çok değerli malzemeler bile sayfalar arasında kaybolup gidebilmekte.

Arşivcilik konusunda son derece ilgisiz bir toplumuz. Gencebay ise arşivlenmeyi gerçekten hakeden büyük bir değer. Amacımız net ortamında kaynak teşkil edebilecek bir Gencebay arşivi oluşturmak. Bu projeler zincirine Haber Arşivi işe başladık ve belli bir seviyeye ulaştık. Haber arşivinin üstüne bir de Resim Galerisi arşivi iyigider düşüncesiyle hareket ederek bu işe giriştik. Çeşitli kategorilere ayırdığımız 100′lerce Gencebay görselini tek bir sayfada kolay ulaşabilir olarak sunduk. Amacımız bu resimlerin her zaman ulaşılabilir bir yerde olması, her zaman elinizin altında bulunması. İrili ufaklı tüm resimleri tek tek elden geçirdik, kalitelerini yükselttik, zaman ve emek sarfettik ve hizmetinize sunduk.

Orhan GENCEBAY Resim Galerisini http://galeri.orhanabi.net adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gencebay Sosyal başlıklı makalemizde Orhan GENCEBAY, Orhan Gencebay Facebook ve Orhan GENCEBAY instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

İşte yeni bir OrhanAbi.net hizmeti daha; “Gencebay Galeri”. Sosyal ağların günden güne daha popüler hale geldiği bir zamanda böyle eski mantıkla işleyen bir sistem çağın gerisinde kalmış olabilir. Aslında altyapısı son derece güçlü. Altyapıdan ziyade neden bir Galeri oluşturuldu bunu sorgulamak gerek. Orhan GENCEBAY uçsuz bir derya, engin bir deniz. Hakkında araştırmalar yapıyoruz ve hergeçen …

Review Overview

User Rating: 3.55 ( 1 votes)
0

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>