Gencebay Sosyal

beta

 

Ve OrhanAbi.Net’in çılgın projesi.

“Gencebay Sosyal” adını verdiğimiz bu sistem henüz çok yeni olmasına rağmen, şimdiden yüzlerce üye sayısına ulaştı bile. Son derece modern bir yapıya sahip olan sistem, forum ve arşiv projeleri dışında farklı bir noktada duruyor. Forum kültürünün hergeçen gün biraz daha tarihe karıştığını canlı canlı gözlemlediğimiz şu günlerde bu yeni Sosyal platform OrhanAbi.Net’e taze kan olmuş gibi duruyor. Orhanabi.net bünyesinde ki forumun şüphesiz yeri başkadır. Bir bilgi hazinezi vardır orada, Gencebay müziği hakkında gidebileceğiniz en derin noktaya gittik, filmleri, resimleri albümleri hakkında çok detaylı yazışmalarda paylaşımlarda bulunduk. Bu yüzden Forum’u radikal ve özgün Gencebay’cılığın kalesi olarak lanse edebiliriz. Ancak Sosyal paylaşım platformundan beklentilerimiz farklı. Sosyal sistem ile Forum arasında çeşitli yapısal farklılıklar var, bunları sıralayacak olursak:

  • Anında paylaşım olanağı
  • Güncel bilgi aktarımına müsait
  • Forumdan daha esnek ve akıcı
  • Tasarım ve Görsellik açısından Forumdan ilerde
  • Üyeler arasında dinamizmi desteklemesi
  • Video, kişisel albüm, profil oluşturmayı desteklemesi
  • Sosyal ağlar ile uyumu

Gibi başlıca özellikleri bizi cezbettiği için, bir fasilite olarak bu sisteme geçtik. Forum varlığını kararlı bir biçimde sürdürecek, radikal Gencebay’cılığın kalbi forumda atacak, ancak Sosyal paylaşım platformunda ise çok daha aktif bir gönül dostu ortamı yaratmayı amaçlıyoruz. Böylelikle Gönül Dostları arasındaki iletişimde güçlenecek.

Gencebay Sosyal sayfamıza http://beta.orhanabi.net adresinden ulaşabilirsiniz.

 

  Ve OrhanAbi.Net’in çılgın projesi. “Gencebay Sosyal” adını verdiğimiz bu sistem henüz çok yeni olmasına rağmen, şimdiden yüzlerce üye sayısına ulaştı bile. Son derece modern bir yapıya sahip olan sistem, forum ve arşiv projeleri dışında farklı bir noktada duruyor. Forum kültürünün hergeçen gün biraz daha tarihe karıştığını canlı canlı gözlemlediğimiz şu günlerde bu yeni Sosyal …

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0

Hakkında idam_mahkumu

Php, html, asp, mysql teknolojileri ile ilgilenir, En büyük hobisi Webtasarımdır. Müziği ses olarak değil, felsefe olarak algılar. Bağlama çalar, Gitar'a ilgi duyar, ritm-perküsyon dinler, klavye çalar, Radikal Gencebay'cılığın ve OrhanAbi.NET'in kurucusudur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>